Fundacja na rzecz Ziemi Milickiej organizuje dla młodych dorosłych ZIEMI MILICKIEJ bezpłatne jednodniowe szkolenia/warsztaty w zakresie komunikacji interpersonalnej, uwieńczone certyfikatem. Grupy szkoleniowe maksymalnie 15 osób. Wiek od 18 - 30 lat. Zgłoszenia proszę kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule proszę napisać : szkolenie - młody dorosły, natomiast w treści MAILA : imię i nazwisko, numer telefonu. Po zebraniu się grupy ustalimy termin szkolenia.