Fundacja na Rzecz Ziemi Milickiej informuje:

Fundacja na Rzecz Ziemi Milickiej przy ul. Kolejowej 10 w Miliczu, uprzejmie informuje mieszkańców powiatu, że prowadzi :

- bezpłatne poradnictwo rodzinne i zawodowe ( bez ewidencjonowania klientów - 100 % dyskrecji )

- bezpłatne szkolenia zawodowe dla pracowników służb społecznych " Trening rozwojowy w kontekście komuniakcji z trudnym klientem"

- bezpłatne szkolenia dla młodych dorosłych w ramach podnoszenie kompetencji społecznych "Komunikacja Interpersonalna"

- bezpłatne szkolenia dla kadry nauczycielskiej i pedagogicznej w ramach samorozwoju. "Komunikacja Interpersonalna ", łącznie z autodiagnozą osobowości.

Ponadto prowadzi nabór i organizuje płatne szkolenia dla:

- szkół - kadry pedagogicznej oraz innych zainteresowanych osób pracujacych z młodzieżą w ramach podnoszenia kompetencji zawodowych,

" Przeciwdziałanie Agresji i Przemocy Wsród Młodzieży" - praca z uczniem o szczególnych potrzebach rozwojowych, odpowiedzialność prawna nieletnich.

Prelegentem będzie wysokiej klasy specjalista o międzynarodowych uprawnieniach ART (Trening Zastępowania Agresji) cena 300pln/os.

- "Ja i Asertywność " dla osób zainteresowanych samorozwojem. Trenerem bedzie wieloletni metodyk, tutor i coach, cena 120 pln/os.

Jednocześnie informujemy , że koło Lobbystek Milicza tzw. " Darcie Pierza Zimową Porą" rozpoczyna swoją działaność 15.02.2017r. w ramach integracji społecznej kobiet.

Kontakt pod telefonem 661 449 367