Milickie Lobbystki zapraszają

Milickie Lobbystki zapraszają :))) na pokaz prezenterki/pasjonatki rodem z Milicza. Dlaczego winnismy dbać o nasze dłonie?
Zawsze są odsłonięte i narażone na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, zimno, słońce, zanieczyszczenia środowiska, substancje chemiczne, i detergenty stosowane w codziennym życiu, dlatego bardzo ważna jest ich pielęgnacja, aby utrzymać dłonie w zdrowiu i pięknym wyglądzie.

W drugiej części spotkania zaprezentowany zostanie sposób jak w praktyczny i tani sposób należy zadbać o sprawność i piekno naszych dłoni, stosując:
- codzienną i cotygodniową pielęgnację dłoni,
- właściwa dietę paznokci,
- prawidłowe postępowanie w przypadku występujących problemów z paznokciami,
- sposoby dbania o paznokcie, dzieki którym bedą one piękne.

Dla uczestników przewidziane niespodzianki - wystarczy przyjść.

30 marca o godz. 17:00 w siedzibie fundacji.

Zadzwoń, umów się - liczba miejsc ograniczona.
Fundacja na Rzecz Ziemi Milickiej, ul. Kolejowa 10 Milicz,
tel. 661-449-367 lub zgłoś uczestnictwo drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Do miłego zobaczenia :)))

jak-dbac-o-dlonie-zima-sposoby-na-suche-i-zmarzniete 3384876