Asertywność wymaga wiary w siebie.

28.08.2017r. godz. 16.00-21.00

Asertywność wymaga wiary w siebie.

Warsztaty rozwojowe dla kobiet - przyjdż , a dowiesz sie jak zadbać o własne "JA"

Herbert Fensterheim, amerykański psycholog, współtwórca teorii asertywności, mówił: "Jeśli masz wątpliwości, czy dane zachowanie jest asertywne, sprawdź, czy choć trochę zwiększa twój szacunek do samego siebie". Asertywność wymaga pewności, że to, co myślisz i czujesz, jest ważne. Zachowanie asertywne daje poczucie mocy i wiary w siebie. Dlatego warto nad nim pracować.
Naucz się, jak być asertywnym człowiekiem. Często zdarza ci się mówić "tak", kiedy myślisz "nie"? Przyda ci się w takim razie krótka lekcja asertywności czyli umiejętności wyrażania swoich myśli, uczuć i poglądów z zachowaniem własnych granic i przy poszanowaniu granic innych ludzi...

Pamiętaj, że stawanie się asertywnym wcale nie oznacza stawania się aroganckim. Możesz być w 100% asertywnym zachowując swój system wartości, a także swoją życzliwość i uprzejmość. Te dwa pozornie przeciwstawne sposoby zachowań wcale nie są sobie przeciwstawne. Wystarczy, że nauczysz się wyrażania swojego własnego zdania zachowując otwartość i ciepło skierowane do innych ludzi, a w zamian zawsze otrzymasz od nich wielki szacunek za to, że nie boisz się powiedzieć tego, co masz na myśli.

Warsztaty poprowadzą :
1. Krystyna Salitra - trener , coach, metodyk i tutor
2. Urszula Kozłowska - trener biznesu, andragog, doradca

Dla mieszkanek ziemi milickiej , warsztaty są bezpłatne.Pozostałe zainteresowane osoby 100 zł/os.
Miejsce: siedziba Fundacji na Recz Ziemi Milickiej
Milicz, ul. Kolejowa10
Termin 28.08..2017r. godz. 16.00-21.00
Liczba miejsc ograniczona, dlatego bardzo prosimy o zgłaszanie uczestnictwa drogą mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub tel. 661 449 367