Aktualności

Zarządzanie Przez Coaching Menadżerski

         CERTYFIKOWANE SZKOLENIE/WARSZTATY

Serdecznie zapraszamy na innowacyjne szkolenie dedykowane przedsiębiorcom, dyrektorom, kierownikom i menadżerom oraz osobom aspirującym na podobne stanowiska.

                 "Zarządzanie Przez Coaching Menadżerski"


To nie będzie kolejne, nudne, teoretyczne szkolenie o zarządzaniu, ale wspólne doświadczanie, interakcja, dyskusje i praktyczne przykłady.


Na tym szkoleniu/warsztacie możesz spodziewać się także sporej dawki wiedzy, inspiracji, świetnej atmosfery ale przede wszystkim zwiększenia swoich kompetencji przywódczych, po to abyś z większą świadomością i zrozumieniem prowadził swoich ludzi, a oni podążali za Tobą.


Dlatego jest to trening mentalno-kompetencyjny, podczas którego poznasz i uświadomisz sobie swoje mocne strony, swój potencjał, swoją osobowość. Popracujesz nad sobą po to, aby świadomie dzielić się z innymi tym, co masz w sobie najlepszego jako lider i jako człowiek.

Jeśli:
– wierzysz, że Twój zespół stać na więcej, bo ty dostrzegasz w nim potencjał,


– wierzysz też, że odpowiednia motywacja (pozafinansowa) może znacznie zwiększyć skuteczność pracy Twoich ludzi, a jasna komunikacja i wspólny cel wydobędzie z Twojego zespołu ogromne możliwości,


– rozumiesz, że wspieranie ludzi, prawdziwe i szczere zainteresowanie nimi i ich punktem widzenia to najlepsza droga do zwiększenia ich zaangażowania w pracę i identyfikacji z firmą i jej potrzebami.


To droga do tego aby Twoim ludziom zależało, na firmie, zespole i na każdym z jego członków. Jeśli to jest również Twoja wizja, to zapraszamy do udziału w naszym szkoleniu. 

Szkolenie prowadzić będzie:
Kamila Karczewska - trener biznesu, wykładowca uniwersytecki, coach.

Termin 03.03.2018r. godz. 10.00-18.00

Miejsce: 56-300 Milicz ul. Kolejowa 10 nad zalewem.
W cenie promocyjnej 390 zł/os brutto, zapewniamy materiały dydaktyczne oraz catering .


Termin wpłaty do 20. 02. 2017 r. W tytule przelewu proszę podać swoje imię i nazwisko, nr telefonu, mail oraz datę szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj sobie udział już teraz wpłacając zaliczkę w wys.100 zł.


Konto: 12 95820000 2000 0025 3174 0002 
Fundacja na Rzecz Ziemi Milickiej
Kontakt : tel. 661449367 Urszula Kozłowska

 

powiat

fundacja logo